Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookies. Cookies zbierają dane, które mogą stanowić dane osobowe. Używamy ich m.in. dla: dobrego działania strony, analizy, statystyki, marketingu i dopasowania do Twoich preferencji (w tym poprzez profilowanie) 

zamknij

ŚwiętUlek

Zrób święta po swojemu!

Jeśli przed Świętami jesteś tak zabiegana, że nie wiesz, w co ręce włożyć, przytłacza Cię nadmiar świątecznych obowiązków, stresuje Cię kupowanie prezentów, a na samą myśl o spędzeniu wieczoru z daleką rodziną robi Ci się słabo... ten e-book jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli jednak Święta Ci nie straszne, za to szukasz pomysłów na to, by urozmaicić menu na świątecznym stole, to... ten e-book też jest właśnie dla Ciebie!

42,76 zł
Ilość

“ŚwiętUlek” to:

  • 72 strony świątecznych porad, pomysłów i patentów: od trików na prasowanie dużego obrusa po sugestie, jak wybrnąć z niezręcznych sytuacji przy stole;
  • 14 apetycznych przepisów na Wigilię i świąteczne dni wraz ze wskazówkami, jak zaplanować menu, by nic się nie zmarnowało;
  • 2 proste ćwiczenia, które na zawsze zmienią sposób, w jaki podchodzisz do organizacji Świąt;
  • propozycje na łatwiejsze i przyjemniejsze Święta, w czasie których znajdziesz czas na to, co dla Ciebie naprawdę ważne;
  • a dodatkowo miniplaner do notowania świątecznych zadań związanych z porządkami i gotowaniem oraz miejsce na listę przedświątecznych zakupów.

E-book "ŚwiętUlek" w formacie .PDF otrzymasz już 10 minut po opłaceniu zakupu, bezpośrednio na swojego e-maila i możesz go wygodnie czytać na swoim telefonie komórkowym, komputerze czy tablecie, tak jak lubisz najbardziej!

Reviews