Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookies. Cookies zbierają dane, które mogą stanowić dane osobowe. Używamy ich m.in. dla: dobrego działania strony, analizy, statystyki, marketingu i dopasowania do Twoich preferencji (w tym poprzez profilowanie) 

zamknij

PrzepisUlek Śniadania

Śniadania to w moim Pedantulowym domu prawdziwy rytuał! Niezależnie od tego, czy mamy na nie tylko kilka minut, czy też cały weekendowy leniwy poranek, wszyscy staramy się, by były smaczne, świeże i dobrze nastrajały nas na cały dzień.

Zawsze mam w lodówce i spiżarni kilka podstawowych składników, z których można wyczarować naprawdę wyjątkowe dania.
Co więcej, wśród moich przepisów znajdziesz także fajne pomysły na wykorzystanie tego, co zostało z obiadu czy kolacji z dnia poprzedniego - zgodnie z filozofią “zero waste”.

Śniadaniowy PrzepisUlek jest odzwierciedleniem Pedantulowych śniadań; jest kolorowy, pełen smakowitych opowieści i historii z życia, a także przyjazny Czytelnikowi. Wszystkie dania są proste, szybkie do wykonania i nie wymagają wyrafinowanych ani drogich składników.
Zapraszam Cię na wspólny, pyszny poranek!

38,00 zł
Ilość

“PrzepisUlek Śniadania” to:

  • śniadania szybkie i łatwe do przyrządzenia nawet wcześnie rano;
  • poranne posiłki opisane w pięknej, ciekawej formie czasami z przymrużeniem oka i sporą dawką dobrego humoru - jakże potrzebnego bladym świtem ;)
  • śniadaniowe pyszności robione z prostych, dostępnych składników;
  • proste, acz kreatywne alternatywy dla zwykłych kanapek z wędliną czy serem;
  • śniadania bez konieczności wcześniejszego przygotowania czy zdobywania wyrafinowanych dodatków;
  • przepisy przyjazne nawet dla niewprawnych kucharzy;
  • kilkanaście inspirujących przepisów w nieskończonych wariantach ilustrowanych apetycznymi zdjęciami.

E-book "PrzepisUlek Śniadania" w formacie .PDF otrzymasz już 10 minut po opłaceniu zakupu, bezpośrednio na swojego e-maila i możesz go wygodnie czytać na swoim telefonie komórkowym, komputerze czy tablecie, tak jak lubisz najbardziej!

Reviews