Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookies. Cookies zbierają dane, które mogą stanowić dane osobowe. Używamy ich m.in. dla: dobrego działania strony, analizy, statystyki, marketingu i dopasowania do Twoich preferencji (w tym poprzez profilowanie) 

zamknij

PrzepisUlek to e-book czyli produkt cyfrowy więc dostawa także jest realizowana "cyfrowo" w taki sposób, że wysyłamy do Ciebie e-maila z linkiem do pobrania pliku w formacie .PDF.

„PrzepisUlka” dostaniesz po opłaceniu zamówienia, na adres e-mail podany w trakcie składania zamówienia w czasie do 15 minut od jego opłacenia.

Jeśli w Twoim zamówieniu znalazły się także książki „Pozamiatane” lub „Podaj dalej” lub planer „PlanUlek” Twoja paczka będzie gotowa najszybciej, jak to możliwe - wysyłka odbywa się w ciągu 1-2 dni roboczych od zamówienia (a najczęściej jeszcze szybciej). W naszym sklepie przyjmujemy tylko płatności z góry, nie można opłacić zamówienia przy odbiorze.

Od momentu wyjścia paczki z magazynu pałeczkę przejmuje firma kurierska DPD lub InPost (w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu dostawy). Otrzymasz od nich potwierdzenie wysyłki wraz z linkiem do śledzenia paczki! Upewnij się, że przy zamówieniu wpiszesz numer telefonu - to ułatwi kurierowi/firmie InPost kontakt z Tobą i sprawne dostarczenie paczki.

W Polsce książki wysyłamy za pośrednictwem kurierów DPD w cenie 15 zł oraz do paczkomatów InPost w cenie 13 zł.

W tej chwili za pośrednictwem kurierów DPD wysyłamy paczki do 16 krajów. Ceny przesyłek zależne są od destynacji:

Niemcy - 32 zł

Francja - 54 zł

Wielka Brytania - z powodów formalnych nie mamy możliwości wysyłki do tego kraju

Chorwacja - 41 zł

Holandia - 43 zł

Irlandia - 53 zł

Austria - 43 zł

Belgia - 43 zł

Hiszpania - 48 zł

Włochy - 59 zł

Szwecja - 53 zł

Czechy - 31 zł

Litwa - 31 zł

Luksemburg - 43 zł

Łotwa - 31 zł

Słowacja 31 zł

Wysyłka do tych krajów jest możliwa wyłącznie po opłaceniu zamówienia.